PRERJE ASIMETRIKE/ Modeli i ri i flokëve të RIHANËS krijon trendin e kësaj vere (FOTO) – AlpeGossip
PRERJE ASIMETRIKE/ Modeli i ri i flokëve të RIHANËS krijon trendin e kësaj vere (FOTO)

PRERJE ASIMETRIKE/ Modeli i ri i flokëve të RIHANËS krijon trendin e kësaj vere (FOTO)

Mjafton që një nga njerëzit më të njohur e të sukseshëm të botës të bëjë diçka dhe të tjerët e kopjojnë menjëherë, pa u menduar, sidomos vajzat që janë adhuruese të Rihanës, nëpër botë. Duket kjo në veshje, aksesorë e, së fundmi, në modelin e flokëve…
Këngëtarja ka prerë flokët me një model të ri dhe jemi të sigurt që do të bëjnë të njëjtën gjë tashmë shumë vajza.
Në vend të një prerje të hapur, ‘Badgirlriri’ zgjodhi një prerje asimetrike. Padyshim, kjo prerje e re do te jetë edhe trendi i ri i kësaj vere.