I HEDH TENXHEREN NË TOKË/ Renato nxehet keq dhe i ulëret konkurentes: Ka qimeeee (VIDEO) – AlpeGossip
I HEDH TENXHEREN NË TOKË/ Renato nxehet keq dhe i ulëret konkurentes: Ka qimeeee (VIDEO)

I HEDH TENXHEREN NË TOKË/ Renato nxehet keq dhe i ulëret konkurentes: Ka qimeeee (VIDEO)

Renato Mekolli ka bërë sërish skena të pa justifikueshme gjatë emisionit Hell’s Kitchen.

Përmes ulërimave dhe arrogancës ai ka bërë “për një le” konkurenten.

Shkak kësaj rradhe u bë një qime e gjetur në tenxheren me ujë dhe bëri që Renato të nxehej keq.

“Tenxheren këtu kush e ka vënë?  Ka qime, ka qimee. Kush e vuri? Ti e vure? Shikoji qimet shikoji…”

I drejtohet ai konkurentes gjithë nerva e ndërsa ajo thotë se aty ishte thjesht një fije peri e nga veprimi i Renatos për pak mund të ishte djegur.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtëme.