MILIARDERI IRANIAN “NXJERR BLLOF” FJOLLËN/ Publikon mesazhet private me të (FOTO) – AlpeGossip
MILIARDERI IRANIAN “NXJERR BLLOF” FJOLLËN/ Publikon mesazhet private me të (FOTO)

MILIARDERI IRANIAN “NXJERR BLLOF” FJOLLËN/ Publikon mesazhet private me të (FOTO)

Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Fjolla Morina u përfol për një lidhje me ish-të dashurin e Morena Tarakut, miliarderin iranian Sasha Sobhani. Megjithëse Fjolla i mohoi këto lajme duke thënë se ishin miq, Sasha e nxorri bllof këngëtaren duke thënë se ajo ishte thjesht një fanse e tij, që i kishte kërkuar një foto dhe që ai t’i bënte tag.

Menjëherë pas deklaratës së iranianit, Fjolla publikoi një foto në Instastoryn e saj krah Morena Tarakut, ku shkroi:

“Lëri të flasin. Vëllezërit para k*rvave.”

Megjithatë, miliarderi iranian nuk e ka lënë me kaq. Ditën e sotme ai ka shkruar në shqip një mesazh për Fjollën në Instastory, si dhe ka publikuar mesazhet private mes tyre.

“Fjolla Morina, duhet të kishe vazhduar për aktore, jo për këngëtare. Ti e di mirë që je shumë e vogël për të më quajtur mashtrues. Gjthsesi ti e di më mirë nga të gjithë se si është e vërteta. As nuk e dija kush je, as nuk më ka interesuar ta di, as nuk më intereson. Nuk bën pjesë tek gustot e mia. Je shumë plastikë, mos ji kaq shumë fallso kundrejt ‘shoqeve’ të tua. Këtë herë po e mbyll, një herë tjetër do të publikoj të gjitha sms dhe videot që më ke sjellë, kështu do kuptoj se sa shoqe e sinqertë je dhe sa e sinqertë je si person. Mirupafshim.”- ka shkruar iraniani në postim dhe më pas ka publikuar bisedën me këngëtaren.