E AKUZUAN për “photoshop”, Marina Vjollca iu KTHEHET fansave: Qetësohuni, është thjesht… (FOTO) – AlpeGossip
E AKUZUAN për “photoshop”, Marina Vjollca iu KTHEHET fansave: Qetësohuni, është thjesht… (FOTO)

E AKUZUAN për “photoshop”, Marina Vjollca iu KTHEHET fansave: Qetësohuni, është thjesht… (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca publikoi dje një foto në Instagram ku shfaqej me një “jumpsuit” jeshil, mirëpo fansat kapën një detaj të çuditshëm në këtë foto: Marinës i mungonte gishti i madh i dorës së majtë.

Nisur nga ky detaj të gjithë fansat filluan ta akuzonin se kishte përdorur “photoshop”.

“Ta paska marrë photoshop-i gishtin”

“Ku e ke gishtin o Marina?”

“Çfarë u ke bërë gishtave?”, ishin disa prej komenteve.

Pas komenteve të shumta që mori Marina nuk ka qëndruar indiferente dhe iu është kundërpërgjigjur fansave me një koment që sqaron dhe të vërtetën e gishtit të saj.

“Është çështja e këndit, e paskam përthyer gishtin më shumë se sa duket. Qetësohuni”, ka komentuar Marina në foton e saj duke i sqaruar të gjithë fansat të cilët e akuzuan për “photoshop”.