Dëgjon për herë të parë Toton e Noizyt, reagimi i këtij djali amerikan është epik (VIDEO) – AlpeGossip
Dëgjon për herë të parë Toton e Noizyt, reagimi i këtij djali amerikan është epik (VIDEO)

Dëgjon për herë të parë Toton e Noizyt, reagimi i këtij djali amerikan është epik (VIDEO)

Kënga “Toto” e Noizyt është kthyer menjëherë në hit dhe vetëm pak ditë pas publikimit ka arritur miliona klikime. Tanimë “Toto” dëgjohet kudo dhe vetë titulli ka ngjallur shumë kuriozitet. Siç e kemi bërë të ditur edhe më parë fjala “Toto” i referohet organit gjenital të femrës, një fjalë që vjen nga vendet afrikane.
Për këtë këngë një Youtuber nga Toronto, Canada ka bërë një video ku reagon për herë të parë pasi dëgjon e sheh videoklipin e “Toto”.

Kur Noizy këndon refrenin “She give me toto”, amerikani shprehet: “What she give me her toe?” (Çfarë? Ajo më jep gishtin e këmbës?). Shihni reagimin e tij në videon e mëposhtme.