Jeni kuriozë të shihni Aurela Gaçen me bikini? Këngëtarja pozon si kurrë më parë: Duke u munduar të… – AlpeGossip
Jeni kuriozë të shihni Aurela Gaçen me bikini? Këngëtarja pozon si kurrë më parë: Duke u munduar të…

Jeni kuriozë të shihni Aurela Gaçen me bikini? Këngëtarja pozon si kurrë më parë: Duke u munduar të…

Aurela Gaçe ka nisur zyrtarisht pushimet dhe nuk mund të mungonin postimet në profilin e saj në Instagram.

Përveç fotove nga deti dhe rëra, si kurrë më parë ajo ka pozuar me bikini duke na treguar linjat seksi që ka arritur nga stërvitja e madhe që bën çdo javë.

E fshehur nën jastëkët e shazllonit, Aurela Gaçe është lodhur jo pak herë për të bërë një foto seksi.

“Duke u munduar të dukeshim seksi e mbas 100 shkrepjeve, rezultati është i mahnitshëm”, shkruan Aurela.

Megjithatë këngëtarja ia ka dalë në mënyrën e saj, me gjuhën jashtë dhe qëndrimin epik që na shton humorin.

Fansat e kanë komlimentuar për trupin me muskuj, thjeshtësinë dhe faktin që nuk përdor photoshop.