“PLAS” SHERRI/ ‘Roberti të kapte nga b*thët’, Kleona i përgjigjet Marinelës: Ke nevojë për psikiatër – AlpeGossip
“PLAS” SHERRI/ ‘Roberti të kapte nga b*thët’, Kleona i përgjigjet Marinelës: Ke nevojë për psikiatër

“PLAS” SHERRI/ ‘Roberti të kapte nga b*thët’, Kleona i përgjigjet Marinelës: Ke nevojë për psikiatër

Ka plasur sherri mes dy ish-konkurrenteve të “Love Story” Kleona Telës dhe Marinela Hysës. Gjithçka nisi nga një video live e Marinelës, e cila më pas u bë virale kudo në rrjetet sociale. Në video Marinela bëri deklarata dhe akuza të forta ndaj disa personazheve publikë.

Ajo bëri akuza të rënda edhe ndaj Robert Aliajt: “Robert Aliaj me Kleona Telën atje te Love Story përqafoheshin kapej për b*thësh. Kristi i shikonte andej, të neveritshëm”, shprehej Marinela gjatë videos.

Plas sherri/ 'Roberti të kapte nga b*thët', Kleona i

Kleona i ka publikuar akuzat në story dhe ka bërë edhe një reagim ndaj deklaratave të Marinelës, duke shkruar se nuk janë të vërteta.

“Kleona, “djalë” i dashur nuk ka shkuar ndonjëherë me Kristin apo babain e Kristit sepse vëmendjen e ka pasur gjihmonë dhe nuk ka pasur nevojë të bëj këto gjëra për të rënë në sy. Ndryshe nga ti gjel i dashur që përveç se çfarë nuk ke bërë aty që kur erdhe në Love Story. Ke filluar ti mëshosh skizofrenisë tënde, se që ke pasur nevojë për psikiatër e kam thënë që tek Love Story. Por qenke rënduar më shumë, më vjen keq për ty që nuk të bëhet dot derman…. S’kam reguar asnjëherë për këto shprehje skizofrenie për ty, por po e bëj meqë s’të ka pjerdh kush nga këta vipat e tjerë. Po ta pjerdh unë, mund ta shoqërosh me makarona dhe kos për të të kaluar poshtë (është dietike.)”, shkruan Kleona.

Plas sherri/ 'Roberti të kapte nga b*thët', Kleona i