NEPSI I SHTATZËNISË/ Zbuloni se çfarë konsumon Jona Spahiu në periudhën e saj të ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
NEPSI I SHTATZËNISË/ Zbuloni se çfarë konsumon Jona Spahiu në periudhën e saj të ëmbël (FOTO)

NEPSI I SHTATZËNISË/ Zbuloni se çfarë konsumon Jona Spahiu në periudhën e saj të ëmbël (FOTO)

Është mëse normale që kur flasim për periudhën e shtatzënisë shpesh të dëgjojmë për nepsin që kanë mamatë e të ardhmes.

Jona Spahiu na ka treguar se po e shijon tej mase muajin e ëmbël pas martese me partnerin e saj dhe këtu me siguri nuk kishte si të mungonin edhe zgjedhjet e kujdesshme që bukuroshja bën përsa i përket ushqimit.

Së fundmi me një postim në Instagram, Jona ka treguar se çfarë konsumon për mëngjes dhe në sy bien produkte goxha cilësore si avokado apo mishi i salmonit.

S’kishte si të ndodhte ndryshe! Për një yll si Jona Spahiu është normale që edhe mëngjesi të jetë me 5