“GJITHË KOMBINIME DHE HISTERKE”/ Ana Lika publikon fotot e veçanta të fëmijërisë – AlpeGossip
“GJITHË KOMBINIME DHE HISTERKE”/ Ana Lika publikon fotot e veçanta të fëmijërisë

“GJITHË KOMBINIME DHE HISTERKE”/ Ana Lika publikon fotot e veçanta të fëmijërisë

Është një nga aktoret më të famshme shqiptare dhe shumë fansa e admirojnë për natyrën e saj mendje hapur .

Së fundmi Ana është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa foto nag fëmijëria duke i shqoëruar të gjitha me një shkrim.

Nga fotot kuptuam se Ana ka qenë si një kukulle vogël Barbi,bjonde  dhe  gjith kombinime,