ZBULON FOTON ME AKTOREN E NJOHUR/ Fansja bëhet menjëherë e famshme në rrjetet sociale (FOTO) – AlpeGossip
ZBULON FOTON ME AKTOREN E NJOHUR/ Fansja bëhet menjëherë e famshme në rrjetet sociale (FOTO)

ZBULON FOTON ME AKTOREN E NJOHUR/ Fansja bëhet menjëherë e famshme në rrjetet sociale (FOTO)

Fotot që mund të kemi me personazhe të famshëm të ekranit na ngjallin një krenari të paparë. Disa njerëzve i ndodh dhe që të harrojnë për to, ose disa dhe kanë bërë foton përpara se personazhi të ketë bërë famë.

Blake Lively kohët e fundit ka postuar një foto të sajën me një fanse që i përket vitit 1997, pra përpara se ylli i Gossip Girl të ishte e famshme. Fansja në atë kohë ka qenë 5 vjeçe, kurse Blake rreth 10. Fotoja në fjalë është kryer në një koncert të grupit të famshëm Spice Girls.

Sapo aktorja Lively ka marrë vesh për postimin, ajo e ka ripostuar atë në faqen e vet dhe duke etiketuat fansen ka thënë me plot ironi që i ka dalë sekreti. Thjesht duhet që të pranojmë që kemi të bëjmë me një celebrity që është shumë pranë fansave dhe për këtë meriton respekt.