ÇFARË KA NDËRMEND VALLË? Roza Lati vishet me fustan nusërie (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË KA NDËRMEND VALLË? Roza Lati vishet me fustan nusërie (FOTO)

ÇFARË KA NDËRMEND VALLË? Roza Lati vishet me fustan nusërie (FOTO)

Roza Lati na ka çuditur së fundmi teksa shfaqet e veshur me fustan nusërie pranë një dyqani i cili shet të tillë.

Nuk e kishim parë ndonjëherë moderatoren  njohur të veshur si nuse dhe me siguri ajo ka ndërmend të realizojë një nga ato “bëmat” e veta të cilat mirëpriten nga të gjithë.

Ndoshta Roza ka rezervuar diçka të bukur në puntatën e ardhshme të “Why Not” ose thjesht ka dashur të provojë ndjesinë e të qenurit nuse.