“NË TË NJËJTIN VIT KAM PËRJETUAR…”/ Luana Vjollca kthehet pas në kohë dhe kupton se disa gjëra do të mbesin gjithmonë njësoj – AlpeGossip
“NË TË NJËJTIN VIT KAM PËRJETUAR…”/ Luana Vjollca kthehet pas në kohë dhe kupton se disa gjëra do të mbesin gjithmonë njësoj

“NË TË NJËJTIN VIT KAM PËRJETUAR…”/ Luana Vjollca kthehet pas në kohë dhe kupton se disa gjëra do të mbesin gjithmonë njësoj

Me postimin e fundit në rrjetet sociale, Luana Vjollca ka treguar se si koha kalon, por ajo vazhdon të bëjë po të njëjtat gjëra si më parë.
Teksa është kthyer nga Prishtina, moderatorja ka ndarë një foto të një viti më parë, duke shkruar: “Në të njëjtën ditë para 1 viti paskam përjetuar të njëjtën gjë si sot. Koha vec kalon e ne mbesim njësoj”.
Duke ndarë kohën midis emisionit ‘Shiko kush luan’ dhe punës në studio për të sjellë prjekte të reja, duket se Vjollca vazhdon të punojë fort për pasionet e saj, pa ndryshuar asgjë nga rutina.
Kujtojmë se vetëm disa javë më parë, Luana solli bashkëpunimin me artistin spanjoll të titulluar ‘Locos’, ndërsa është duke punuar paralelisht për fillimin e sezonit të katërt të ‘Shiko kush luan’.