Njihuni me 4 gjyshet seksi dhe single të Shqipërisë… (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me 4 gjyshet seksi dhe single të Shqipërisë… (FOTO)

Njihuni me 4 gjyshet seksi dhe single të Shqipërisë… (FOTO)

Shpesh mosha është thjesht një numër e këtë e vërtetojnë më së miri disa nga femrat shqiptare, të cilat janë edhe gjyshe, por në një formë të mrekullueshme. Po ju sjellim një listë të gjysheve shqiptare më seksi e mbi të gjitha single, ose të paktën ne akoma nuk dimë diçka të re nga jeta sentimentale e tyre:

Albërie Hadërgjonaj, një nga këngëtaret më seksi e bërë gjyshe nga vajza e saj Agnesa.

Vjollca Hoxha, presidentja e ‘Top Medias’, një femër e suksesshme dhe seksi. E bërë së fundmi gjyshe nga vajza e saj Sara Hoxha.

Suzana Mushkolaj. Ajo është një emër i njohur në Kosovë, dizajnere, si dhe ka marrë pjesë në videoklipin e Getoar Selimit ‘Berlusconi’ duke lënë pa fjalë të gjithë. Ajo është gjyshe e djalit të këngëtares Argjentina Ramosaj.

Maria, zonja e cila na bëri të kuptojmë nga burojnë gjenet e mira të vjazave të saj Luana dhe Marina Vjollca. Edhe pse dy vajzat e njohura të ekranit nuk kanë fëmijë, motra e tyre Lira, e ka bërë gjyshe të ëmën me tre mbesa të bukura.