PROVOKON ME KËMBËT MBI TAVOLINË/ Kjo foto e Kylie Jenner do t’ju lërë pa mend! – AlpeGossip
PROVOKON ME KËMBËT MBI TAVOLINË/ Kjo foto e Kylie Jenner do t’ju lërë pa mend!

PROVOKON ME KËMBËT MBI TAVOLINË/ Kjo foto e Kylie Jenner do t’ju lërë pa mend!

Kylie Jenner është një nga emrat më të komentuar të showbizit ndërkombëtar.
Ylli televiziv është një nga anëtaret e familjes së famshme Kardashian, të cilat fillimisht u bënë të njohura për publikun me skandale, e më tej me bizneset dhe pasurinë që bënë.

Kylie Jenner së fundi është shumë e komentuar në shtyp, kjo për të ardhurat që ka përfituar me linjën e saj të grimit.

Së fundmi, ajo postoi një foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me fustan të bardhë, tejet të shkurtër.

Ajo vinte në pah këmbët seksi, teksa ishte shtrirë në dysheme, ndërsa këmbët i kishte ngritur në tavolinë.

Në fokus të imazhit, Kylie kishte edhe shenjën në këmbë, të cilën në një intervistë pati deklaruar që e ka nga një lëndim në moshën 5 vjeçare.

View this post on Instagram

👑

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on