“DO T’IU BIEN TË FIKËT”/ Shihni vipe-t që u kushton veshja sa një apartament dhe makinë: Nga Marina tek Alketa – AlpeGossip
“DO T’IU BIEN TË FIKËT”/ Shihni vipe-t që u kushton veshja sa një apartament dhe makinë: Nga Marina tek Alketa

“DO T’IU BIEN TË FIKËT”/ Shihni vipe-t që u kushton veshja sa një apartament dhe makinë: Nga Marina tek Alketa

Sa shpenzojne vipat për veshjen ka qenë një ndër temat më të përfoluar në mediat rozë, ku jemi habitur nga shifrat “e çmendura”.

Nëse i hedhim një sy faqes “what they wearin” në Instagram  do të shokohemi kur të zbulojme se vetëm një aksesor ose këmishë mund të kushtoj sa një makin e fundit ose një apartament.

Ne kemi përzgjedhur disa nga femrat më seksi të showbizit dhe më të komentura në rrjetet sociale,të cilat nuk kursehen fare për shooping.

Rita Ora

Lori Hoxha

Marina Vjollca

Dua Lipa

Alketa Vejsiu

Leonora Jakupi

 Era Istrefi /AlpeNews.al