Vajza, u fiksuat me modelin seksi te klipi “Dua” i Encës? Na vjen keq t’ju themi por ai qenka… (FOTO) – AlpeGossip
Vajza, u fiksuat me modelin seksi te klipi “Dua” i Encës? Na vjen keq t’ju themi por ai qenka… (FOTO)

Vajza, u fiksuat me modelin seksi te klipi “Dua” i Encës? Na vjen keq t’ju themi por ai qenka… (FOTO)

Projektin i fundit muzikor i Encës ishte “Dua” dhe mund të themi se padyshim ishte një sukses i vërtetë. Ky klipi vërtet pati impakt të madh në publik. Madje u përfol shumë edhe për skenat erotike mes Encës dhe modelit portugez, Pierluigi Fracassi.

Por vajza ne kemi një lajm jo fort të mirë për ju, të paktën ato që mendonin se mund të kishin një mundësi me modelin seksi. Si duket, Pierluigi është homoseksual. Nëse Enca në tekst e ka “Kuku aj osht i martum”, në këtë rast themi se “Kuku Fracassi osht gay!”. Këtë jo vetëm që e tregoi modeli nëpërmjet një postimi në Instagram, por ne të intv.al ju tregojmë disa foto të tij me mikun, ku shihet se nuk ekziston problemi i këtyre pozave mes tyre.