“ESENCA E JETËS”/ Alban Skenderaj poston FOTON e veçantë familjare – AlpeGossip
“ESENCA E JETËS”/ Alban Skenderaj poston FOTON e veçantë familjare

“ESENCA E JETËS”/ Alban Skenderaj poston FOTON e veçantë familjare

Alban Skënderaj një presonazh që nuk flitet shumë nëpër rrjetet sociale apo portale si dhe një këngëtar i dashur për të gjithë.

Së fundmi ai u përfol dhe vetë pohoi se së shpejti mund të kemi një bashkëpunim me Flor Mumajesin por nuk dihet se kush do e shkruaj tekstin.

Se fundmi Alban Skenderaj ka postuar një foto nga pushimet familjare që po kalon me Miriamin, Ameli dhe Duam. Ata ndodhen të katërt në pishinë duke puthur e përqafuar njëri-tjetrin

“Esenca e jetës ❤”: shkruan këngëtari në foto, fjalët plot kuptim dhe ndjenjë nga ana e tij nuk kanë fund për njerzit e dashur të zemrës.

View this post on Instagram

Esenca e jetes ❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Fotot familjare të tyre janë nga më të ëmblat dhe më të bukurat që keni parë, pasi ata shprehin shumë dashuri dhe lumturi për njëri-tjetrin./ Alpe.Gossip