PAS FESTËS SË BEQARISË/ Lori dhe SHOQET e saj ia "mbathin" sërish nga Tirana. Postojnë... (VIDEO) - AlpeGossip
PAS FESTËS SË BEQARISË/ Lori dhe SHOQET e saj ia “mbathin” sërish nga Tirana. Postojnë… (VIDEO)

PAS FESTËS SË BEQARISË/ Lori dhe SHOQET e saj ia “mbathin” sërish nga Tirana. Postojnë… (VIDEO)

Ashtu siç tashmë e dimë Lori Hoxha është e apasionuar pas modës dhe udhëtimeve. Megjithatë nga postimet e saj të shumta kemi parë se nuk i pëlqen shumë të udhëtojë vetëm.
Ditën e sotme blogerja duket se është nisur në një tjetër udhëtim dhe normalisht jo vetëm. Lori ka postuar në Snapchat një video nga avioni ku duken dy shoqet e saj të ngushta dhe Sara. Kujtojmë se para disa ditësh, po të katërta ishin në Greqi për festën e beqarisë së Sara Hoxhës. Po tani?!

Destinacionin do të na duhet të presim edhe pak për ta zbuluar.

/AlpeNews.al