VAJZA E SAJ MBUSH 1 VJEÇ/ Khloe Kardashian ndan me të gjithë ndjenjat e saj – AlpeGossip
VAJZA E SAJ MBUSH 1 VJEÇ/ Khloe Kardashian ndan me të gjithë ndjenjat e saj

VAJZA E SAJ MBUSH 1 VJEÇ/ Khloe Kardashian ndan me të gjithë ndjenjat e saj

True Thompson, vajza e vogël e Khloe Kardashian, mbush 1 vjeç ditën e sotme. 2 ditë përpara ditëlindjes së saj, Khloe ndau me ndjekësit në ‘Twitter’ se si ndihet në lidhje me ditëlindjen e saj. “Mendoj se është e çuditshme që kam ankth jo se True mbush 1 vjeç ditën e premte? Jam e mërzitur që koha po fluturon kaq shpejt. Do jem e lumtur sigurisht, thjesht nuk e kuptoj. Faleminderit zot për çdo moment… më sillni farcoletat”, ka shkruar Khloe. Një fans i ka kthyer përgjigje duke shkruar: “Nëse ke nevojë për farcoleta tani, do jesh një rrëmujë e madhe kur ajo të përfundojë kopshtin”. Khloe ka publikuar në ‘Instagram’ tortën madhështore që mban emrin True sipër, si dhe dhuratat e para nga firma e njohur ‘Fendi’. Nuk dihet ende nëse ajo vendos të organizojë një festë madhështore si motra e saj, Kylie, megjithatë kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.