Beyonce dhe Jay-Z në turneun botërorë! Dashuri, pasion, tradhëti dhe... - AlpeGossip
Beyonce dhe Jay-Z në turneun botërorë! Dashuri, pasion, tradhëti dhe…

Beyonce dhe Jay-Z në turneun botërorë! Dashuri, pasion, tradhëti dhe…

Nën titullin On The Run 2, turi i Beyonce dhe Jay-Z nuk është vetëm një show i denjë hollivudian, me skena gjigande, performanca që të lënë pa frymë apo kostume madhështore…

Koncertet e çiftit të famshëm janë të veshur edhe me intimitet. Beyonce dhe Jay Z kanë vendosur të ndajmë me fansat e tyre foto nga jeta e tyre e përditshme, pa asnjë filtër, duke mos kursyer edhe krevatin.

Libri i tyre i jetës nis me imazhe të çiftit dhe të fëmijëve, nën titullin një Histori Dashurie.

Beyonce shpesh ndan me publikun dashurinë në çift, siç ishte hiti Drunk In Love, por edhe tradhtinë e bashkëshortit me këngën Hold Up, në albumin Lemonade.