Klaudia Pepa DJEG RRJETIN! Pozon PA TË brendëshme në shtrat dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa DJEG RRJETIN! Pozon PA TË brendëshme në shtrat dhe… (FOTO)

Klaudia Pepa DJEG RRJETIN! Pozon PA TË brendëshme në shtrat dhe… (FOTO)

Klaudia Pepa është një prej balerinave më të njohura shqiptare dhe ndër personazhet më të komentuar në media jo vetëm në vendin tonë, por edhe në Itali, ku së fundmi i është përkushtuar karrierës së saj.

Balerina qëndron mjaft aktive në profilin e saj në Instagram dhe postimet e saj nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto që ka ngritur temperaturat dhe ka marrë menjëherë reagime të mëdha nga fansat.

Klaudia shfaqet në shtrat pa reçipeta, e veshur vetëm me mbathje dhe çorape të gjata, teksa me këmbët dhe duart e mbledhura para vetes ka mbuluar gjoksin e zhveshur.