PARA MARTESËS ME MOZZIK/ Loredana paska qenë e lidhur me reperin e famshëm (FOTO) – AlpeGossip
PARA MARTESËS ME MOZZIK/ Loredana paska qenë e lidhur me reperin e famshëm (FOTO)

PARA MARTESËS ME MOZZIK/ Loredana paska qenë e lidhur me reperin e famshëm (FOTO)

Reperja Loredana ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit për shkak të problemeve dhe ak.uz.ave të ndryshme që janë bërë kundër saj. Ndërkohë që ende po hetohet, mediat zvicerane kanë shkruar shumë për këngëtaren shqiptare duke zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj.

Së fundmi, shumë media të huaja kanë zbuluar se Loredana përpara se të martohej me Mozzik ka qenë e lidhur me një ndër reperët më të njohur në Zvicër. Thuhet se ajo dhe Shindy dikur kanë pasur një histori dashurie e cila kurrë nuk u bë publike.

Shindy është momentalisht një ndër reperët më të dëgjuar në gjermani dhe gjithashtu ai dhe Loredana janë dy prej këngëtarëve më të pëlqyer nga fansat e huaj.