LOT EDHE PËRQAFIME TË NGROHTA/ Elvana Gjata i plotëson dëshirën fanses (VIDEO) - AlpeGossip
LOT EDHE PËRQAFIME TË NGROHTA/ Elvana Gjata i plotëson dëshirën fanses (VIDEO)

LOT EDHE PËRQAFIME TË NGROHTA/ Elvana Gjata i plotëson dëshirën fanses (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata numëron shumë fansa dhe takimet me to janë të ndryshme. Në një takim të fundit me njërën nga fansat, vajza ka shpërthyer në lot duke mos e besuar se vërtet ka takuar Elvanën. Kjo e fundit e ka përqafuar duke i thënë të mos qaj. Më pas interesohet nëse i bën foto me vajzën. Përqafimi i ngrohtë i këngëtares me siguri do mbetet gjatë në mendjen e fanses