“KËSHTU NISIN DASHURITË E MËDHA”/ Bledi puth Nitën, Luizi ngacmon këngëtaren: Si ndihesh kur një palë buzë të rrudhura… – AlpeGossip
“KËSHTU NISIN DASHURITË E MËDHA”/ Bledi puth Nitën, Luizi ngacmon këngëtaren: Si ndihesh kur një palë buzë të rrudhura…

“KËSHTU NISIN DASHURITË E MËDHA”/ Bledi puth Nitën, Luizi ngacmon këngëtaren: Si ndihesh kur një palë buzë të rrudhura…

Teksa banorët po ngacmonin mbrëmë Nita Latifin dhe Bledi Manen për një lidhje të mundshme, ky i fundit u çua dhe puthi në ballë këngëtaren.

“Kështu nisin dashuritë e mëdha”, tha gazetari i njohur pasi puthi Nitën dhe u largua.

Por këtë moment nuk lanë pa e komentuar banorët që ishin jashtë dhe e panë këtë skenë. Qetsori Ferrunaj dhe Luiz Ejlli nisën menjëherë duke hedhur batuta.

Pjesë nga biseda:

Qetsori: Nga balli te hunda, nga hunda te vetullat

Luizi: Nita si ndihesh kur ndjen një palë buzë të rrudhura?

Nita: Shumë mirë

Luizi: E kam seriozisht