THASHETHEMET PËR NJË LIDHJE DASHURIE/ Fifi i bën dedikim Florit: Të paça përjetësisht (FOTO) – AlpeGossip
THASHETHEMET PËR NJË LIDHJE DASHURIE/ Fifi i bën dedikim Florit: Të paça përjetësisht (FOTO)

THASHETHEMET PËR NJË LIDHJE DASHURIE/ Fifi i bën dedikim Florit: Të paça përjetësisht (FOTO)

Flori Mumajesi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Kantautori mbushi 39-vjeç dhe nuk kishte se si të mungonin urimet e shumta. Mes tyre dhe një dedikim nga Fifi, me të cilën Flori është përfolur shpeshherë se është në një lidhje.

“100 ma t’lumtunat e botës për ty! Të paça përjetësisht”, ka shkruar këngëtarja krah një fotoje me Florin.

Kujtojmë që thashethemet se Flori e Fifi janë në një lidhje nisën dy vite më parë e një video ku të dy shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin i shtoi më shumë dyshimet.