Aurela Gaçe i bën dedikim këngëtares së njohur: S’të tërbova një herë si veten moj (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Gaçe i bën dedikim këngëtares së njohur: S’të tërbova një herë si veten moj (FOTO)

Aurela Gaçe i bën dedikim këngëtares së njohur: S’të tërbova një herë si veten moj (FOTO)

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më energjike të skenës shqiptare. Ajo është shumë e hapur dhe e drejtpërdrejtë me publikun.

Aurela nuk harron të ndajë me ndjekësit e saj momentet më të bukura që e shoqërojnë jo vetëm në jetën e saj profesionale, por dhe private. Së fundmi, ajo ka postuar në “Instagram” një foto me këngëtaren e njohur Eli Fara, me të cilën ka një shoqëri shumë vjeçare.

“ E keni vënë re që duke ndenjur afër Elit, sikur kam marrë një si tip nuri dhe unë??? Kaq vjet afër teje e s’të tërbova një herë si veten moj @elifara???”, shkruan Aurela.