PAS TRADHËTISË/ Offset publikon videon e “Card B” në momentit e lindjes së vajzës – AlpeGossip
PAS TRADHËTISË/ Offset publikon videon e “Card B” në momentit e lindjes së vajzës

PAS TRADHËTISË/ Offset publikon videon e “Card B” në momentit e lindjes së vajzës

Cardi B lindi vajzën e tyre, Kulture, në korrik 2018.

Offset, bashkëshorti  i Cardit në shtatë  mujorine vajzës ka ndarë  një klip ku shfaqet reperi në momente të ndryshme dhe me me këtë trail ai paralajmëroi albumin e ardhshëm.

Në video Offset kishte zgjedhur disa video nga turneu, xhirime në studio dhe e mbylli me një moment tepër prekës ku shfaqesh Card b në momentin e lindjes së vajzës.

Gjithastu ju kujtojm se Card B  zgjodhi të jetë mbaj të fsheht imazhin e vajzës për shumë muaj dhe postimet e saj me vajzën janë shumë të radha.

View this post on Instagram

A L B U M & D O C C O M I N G 2/ 22/19

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on