“HERA IME E PARË”/ Arbana Osmani na tregon momentin e sikletshëm (VIDEO) – AlpeGossip
“HERA IME E PARË”/ Arbana Osmani na tregon momentin e sikletshëm (VIDEO)

“HERA IME E PARË”/ Arbana Osmani na tregon momentin e sikletshëm (VIDEO)

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të njohura dhe ndër më të ndjekurat nga publiku në rrjetet sociale.

Së fundmi Arbana ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale një video mjaft gazmore, ku shihet duke i dhënë një biçiklete, që mesiguri është e djalit të saj për shkak se është mjaft e vogël.

“Hera ime e parë një biçikletë” shkruan prezantuesja, ndërkohë që shihet shumë e emocionuar dhe në siklet.