“JEMI BËRË PRINDËR”/ Këngëtari i njohur gay bëhet baba për herë të tretë (FOTO) – AlpeGossip
“JEMI BËRË PRINDËR”/ Këngëtari i njohur gay bëhet baba për herë të tretë (FOTO)

“JEMI BËRË PRINDËR”/ Këngëtari i njohur gay bëhet baba për herë të tretë (FOTO)

Ricky Martin është bërë baba për herë të tretë. Lajmin e ka njoftuar vetë këngëtari në Instagram.

“Ne jemi të kënaqur të njoftojmë se jemi bërë prindër të një fëmije të bukur dhe të shëndetshëm Lucia Martin-Yosef”.

47-vjeçari portorikan dhe bashkëshorti i tij, Jwan Yosef janë kanë edhe dy binjakë, të lindur në  vitin 2008, nëpërmjet një nëne zëvendësuese.