PAS PËRJASHTIMIT TË EGLËS/ Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën – AlpeGossip
PAS PËRJASHTIMIT TË EGLËS/ Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën

PAS PËRJASHTIMIT TË EGLËS/ Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën

Një zarf i zi në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” këtë pasdite, pak orë para spektaklit.

Zarfi mban emrin e Meritonit dhe Ilnisës, por nuk duhet të hapet në një njoftim të dytë.

Pak ditë më parë, Vëllai i Madh i njoftoi skualifikimin Eglës nga loja dhe paralajmërimi i masave dhe për çiftin, për incidentet mes të treve, me provokime dhe përplasje.