Modelja e njohur shqiptare tashmë shoqërohet me Jennifer Lopez dhe s’mund të ishim më xhelozë se kaq! - AlpeGossip
Modelja e njohur shqiptare tashmë shoqërohet me Jennifer Lopez dhe s’mund të ishim më xhelozë se kaq!

Modelja e njohur shqiptare tashmë shoqërohet me Jennifer Lopez dhe s’mund të ishim më xhelozë se kaq!

Kush e ka ëndërr të takojë një herë të vetme Jennifer Lopez-in? Na e do mendja, të gjithë! Epo, jo çdokush e ka këtë fat pasi janë disa personazhe aq të njohur sa edhe rastësisa, zor se funksionon në këto raste pasi jetët e tyre janë aq të mbrojtura dhe aq të siguruara sa nuk tolerohen as rastësisë e jetës.

Ka qenë pikërisht Xhesika Berberi, modelja e njohur shqiptare që tashmë prej kohësh jeton në SHBA e cila ka postuar një foto me Jennifer Lopez në Instagram vetëm pak minuta më parë.

Siç duket të dyja vajzat kanë qenë të ftuara në të njëjtin event ndaj dhe ky ka qenë moment shumë I mirë për të shkrepur një foto.

Dhe çfarë na bën edhe më xhelozë? Xhesika duket një yll I vërtetë edhe pse është krah një prej grave më seksi në botë!