Ja kush janë femrat shqiptare më seksi sipas Jonida Maliqit/ Nga Valbona Selimllari deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
Ja kush janë femrat shqiptare më seksi sipas Jonida Maliqit/ Nga Valbona Selimllari deri tek… (FOTO)

Ja kush janë femrat shqiptare më seksi sipas Jonida Maliqit/ Nga Valbona Selimllari deri tek… (FOTO)

Duke qenë se është një ndër vajzat me të komentuara dhe më simpatike të publikut shqiptar, e cila vazhdimisht komplimentohet për stilin e veçantë dhe simpatik në veshje, ajo u pyet nga “KafeIN” për vajzat shqiptare më seksi.

Jonida u shpreh për “KafeIN” , se vajzat shqiptare më seksi janë: Valbona Selimllari, e cila sipas këngëtares është ikonë e bukurisë shqiptare… Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi gjithashtu sipas Jonidës janë vajza shumë simpatike dhe seksi njëkohësisht.

Ndërsa nga moderatoret ajo veçoi Marina Vjollcën.