PËR TË DISATËN HERË/ Marina na tregon se nuk di të kursehet kur flitet për look-un e saj! Shikoni sa kushton… – AlpeGossip
PËR TË DISATËN HERË/ Marina na tregon se nuk di të kursehet kur flitet për look-un e saj! Shikoni sa kushton…

PËR TË DISATËN HERË/ Marina na tregon se nuk di të kursehet kur flitet për look-un e saj! Shikoni sa kushton…

Marina Vjollca, moderatorja e njohur e spektaklit të humorit është një personazh tepër i dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë shpesh poston foto të look-ut dhe pamjes së saj.

Së fundmi ajo ka postuar foto të look-ut të saj të fundit në ”Klanifornia”. E veshur me një fustan të zi të ngushtë që ia tregon format perfekt, Marina nuk mund të dukej më bukur. Fustani i veçantë që ajo ka veshur i përket markës së njohur ”DolceGabanna” dhe për profilin e Instagramit ”What They Wearin” nuk ishte aspak e vështirë që të gjenin se sa kishte kushtuar.

Ju bëjmë me dije se fustani ka një çmim aspak modest prej 2450 euro.

Siç mund të kemi vënë re, për të disatën herë tashmë, Marina po na tregon se nuk i pëlqen të kursehet kur vjen puna tek pamja e saj! /AlpeGossip.al