ME SIGURI NUK I DINIT/ Këto janë shenjat e horoskopit që janë eksperte në shtrat - AlpeGossip
ME SIGURI NUK I DINIT/ Këto janë shenjat e horoskopit që janë eksperte në shtrat

ME SIGURI NUK I DINIT/ Këto janë shenjat e horoskopit që janë eksperte në shtrat

Nëse fantazoni për skena si ato të filmave pasi nuk ndodh që t’i përjetoni me partnerin tuaj, mos u ndjeni keq…

Vetëm disa shenja të caktuara të horoskopit, ua bëjnë qejfin partnerit plotësisht nga ana emocionale, fizike dhe shpirtërore në shtrat.

Këto tre shenja janë “të rrezikshëm”, pasi janë pasionantë, plot fantazi dhe surpriza.

 

Kryekëput detajistë, të ndjeshëm dhe sigurisht romantike të tmerrshëm në shtrat.

1.Peshqit: Të lindurit nën shenjën e Peshqve mbajnë vendin e parë pasi janë shumë të ndjeshëm, ëndërrimtarë të pabindur që nuk duan të rriten kurrë, romantikë të lindur, por edhe të zotë në shtrat. U pëlqen të surprizojnë partnerin/partneren në çdo moment. Lum si ju që keni eksperienca me ta!

2.Luani: I dyti në radhë, por jo nga rëndësia, Luani është po ashtu një nga shenjat më të nxehta të zodiakut. Lidhja me një Luan nuk është kurrë e mërzitshme dhe monotone, përkundrazi është krejt e kundërta. Imagjinoni, ok më mirë jo, se ç’bëhet në shtrat!

3.Virgjëresha: Natyra kontrolluese e thuajse perfeksioniste mund t’ju bëjë të mendoni se ç’dreqin bën ajo në këtë renditje. Në të vërtetë përtej këtij imazhi fshihet një person i etur për dashuri. I pëlqejnë përkëdheljet, puthjet dhe emocionet që sjellin ato.