KROI KA NJË “KONFLIKT” QË TANI ME ALBANIN/ Bieta e zbulon me këto FOTO – AlpeGossip
KROI KA NJË “KONFLIKT” QË TANI ME ALBANIN/ Bieta e zbulon me këto FOTO

KROI KA NJË “KONFLIKT” QË TANI ME ALBANIN/ Bieta e zbulon me këto FOTO

Bieta Sulo ka ndarë gjithmonë momentet më të bukura pranë vogëlushit të saj Kroi dhe bashkëshortit, Alban Dudushi.
Së fundmi moderatorja ka publikuar fotot me Kroin që duket se e përqafon për t’i thënë babit se mami i përket atij.
“Po t’i shohësh të gjitha fotot, e kupton edhe diçiturën e këtij postimi. Mama është e imja, apo jo?”, ka shkruar Bieta krah fotove ku duket se po shijon darkën me më të dashurit e saj.
Sulo ka treguar me postimet e ndryshme se vogëlushi Kroi Art është shumë i lidhur me të dhe momentet e shkëputjes për shkak të punës janë më të vështirat për të.