SA SHUMË I SHKOJNË/ Majlinda Bregu ndryshon look dhe ne nuk e njohëm fare (FOTO) – AlpeGossip
SA SHUMË I SHKOJNË/ Majlinda Bregu ndryshon look dhe ne nuk e njohëm fare (FOTO)

SA SHUMË I SHKOJNË/ Majlinda Bregu ndryshon look dhe ne nuk e njohëm fare (FOTO)

Ish-ministrja, Majlinda Bregu shfaqet gjithnjë e kuruar si në veshje, edhe në look. Sa i përket look-ut, ish-ministrja ka bërë sot një ndryshim nga i cili gati nuk e njohëm.

Bregu i ka prerë flokët shkurt deri tek supet dhe me baluke.

Me onde dhe me këtë ngjyrë flokësh kaq të ëmbël, ish-ministrja duket super yll.

Edhe vetë Bregu duket shumë e lumtur nga ky ndryshim e në njërën prej fotove shfaqet duke buzëqeshur.