Bora Zemani sapo prezantoi mbretin e saj dhe nuk është djali (FOTO) – AlpeGossip
Bora Zemani sapo prezantoi mbretin e saj dhe nuk është djali (FOTO)

Bora Zemani sapo prezantoi mbretin e saj dhe nuk është djali (FOTO)

Kohëve të fundit ajo është kthyer në një nga personazhet më të përfoluar të ekraneve shqiptare.

Bëhet fjalë për Bora Zemani e cila u përfol këto kohë në media pas deklartës së bujshme të gazetarit Nano.

Së fundmi ajo na ka prezantuar me mbretin e saj i cili është babai i saj.

“Babi”, shkruan ajo me një emoj me ikonën e mbretit dhe të futur në zemër.