DALIN PAMJET E “ÇMENDURA”/ Brenda ditëlindjes surprizë të Ingrit Gjonit – AlpeGossip
DALIN PAMJET E “ÇMENDURA”/ Brenda ditëlindjes surprizë të Ingrit Gjonit

DALIN PAMJET E “ÇMENDURA”/ Brenda ditëlindjes surprizë të Ingrit Gjonit

Ditën e sotme këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni feston ditëlindjen. Në këtë ditë speciale miqtë e saj kanë vendosur ta surprizojnë me një festë të organizuar vetëm për të. Ata janë mbledhur në shtëpinë e këngëtares të veshur të gjithë me të kuqe dhe me dhurata të shumta nëpër duar.

Surpriza e vërtetë ishte një balerinë, e cila me kërcimet e saj ka krijur mjaft atmosferë. Në sy bie edhe torta e personalizuar, ku tregon Ingritin në një koncert.

”Faleminderit për tortën e mrekullueshme dhe balerinin ishte një surprizë super e bukur. Faleminderit e gjithë shoqëria ime që jeni me mua në këtë natë speciale. Shpresoj t’ju ketë pëlqyer gjeli. Meqënëse do të jem në punë e hëngrëm edhe gjelin e detit me këtë rast”,- shkruan Ingriti krahas videos përmbledhëse të ditëlidjes.