PO PREFEROHEN NGA VAJZAT VIP/ Veshjet e veçante të verës që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj – AlpeGossip
PO PREFEROHEN NGA VAJZAT VIP/ Veshjet e veçante të verës që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj

PO PREFEROHEN NGA VAJZAT VIP/ Veshjet e veçante të verës që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj

Gjatë sezonit veror çdo vajzë ka në garderobën e saj fustane dhe veshje të tera që i përkasin modës të këtij sezoni. Por vëmëndja e vajzave VIP bie mbi veshjet e hijshme të thurura të verës, me të cilat duken shumë bukur.

Këto veshje janë posaçërisht për këtë sezon dhe nuk të mbajë vapë nga ç’mund ta mendojmë ne.

Vajzat e showbizziz këto veshje i kanë veshur në plazh por edhe kur kanë dalë diku tjt dhe ndjehen komode me to.

Përveç fstaneve ato janë fiksuar eshe pas pantallonave të thurura dhe duken mjaft elegante.

Nëse dhe ju po kërkoni diçka të ngjashme si vajzat VIP atëherë duhet të shihni fotot e tyre të sjella nga Alpegossip.al.