“PRANOI TË LUANTE PËR LAÇIN”/ Bes Kallaku takon Franck Riberyn: I kthyem kasaforten e shtëpisë… (FOTO) – AlpeGossip
“PRANOI TË LUANTE PËR LAÇIN”/ Bes Kallaku takon Franck Riberyn: I kthyem kasaforten e shtëpisë… (FOTO)

“PRANOI TË LUANTE PËR LAÇIN”/ Bes Kallaku takon Franck Riberyn: I kthyem kasaforten e shtëpisë… (FOTO)

Prej disa ditësh Bes Kallaku ndodhet në Itali ku po merret me filmin e tij të parë “Falco”.

Gjatë qëndrimit në Itali, Besi ka takuar futbollistin e njohur francez, Franck Ribery.

Aktori ka postuar një foto me futbollistin dhe shkruan: “Do ta marr te ekipi i Laçit”.

Më pas në një koment në postimin e tij, Besi tregon me humor se Ribery ka pranuar të luajë me Laçin pasi ai i ka kthyer kasafortën.

“I kthyem kasaforten e shpise edhe pranoi te luante per Laçin”, shkruan Besi duke shkaktuar të qeshura tek ndjekësit.

Image

Image