NUK E KEMI PARË NDONJËHERË KËSHTU/ Me mjetet e mekanikut në bel, Luana nuk mund të dukej më bukur (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KEMI PARË NDONJËHERË KËSHTU/ Me mjetet e mekanikut në bel, Luana nuk mund të dukej më bukur (FOTO)

NUK E KEMI PARË NDONJËHERË KËSHTU/ Me mjetet e mekanikut në bel, Luana nuk mund të dukej më bukur (FOTO)

Luana Vjollca është një nga personazhet më të përfolura të showbiz-t shqiptar.

Përveç se moderatore dhe këngëtare, bukuroshja tani ka zgjedhur të provojë dhe një profesion tjetër, atë të mekanikut. Luana ka postuar një foto ku duket e veshur me kominoshe dhe ka disa mjete të mekanikut në bel. Moderatorja e ka shoqëruar foton me përshkrimin: Bleta Punëtore.

Këngëtarja duket shumë seksi me këtë veshje dhe le të themi se dhe ky profesion i shkon. /AlpeGossip.al