TË LUMTUR DHE TË QESHUR/ Rudina Magjistari ndan momente nga më të ëmblat me partnerin e saj (FOTO) – AlpeGossip
TË LUMTUR  DHE TË QESHUR/ Rudina Magjistari ndan momente nga më të ëmblat me partnerin e saj (FOTO)

TË LUMTUR DHE TË QESHUR/ Rudina Magjistari ndan momente nga më të ëmblat me partnerin e saj (FOTO)

Moderatorja Rudina Magjistari rrallë herë ka publikuar në rrjetet sociale foto krah partnerit të saj, sportistit Xhavit Bajrami.

Ajo është kujdesur që familjen e saj ta mbajë sa më larg medias. Por këtij momenti të ëmbël nuk mundi t’i rrezistonte pa e ndarë me miqtë e saj ënrrjetet sociale.

Rudina  ka ndarë një foto në krahët e tij ku të dy duken mjaft të lumtur duke shijuar verën.