Pasi e ëma i bëri komentin në foton me gjoksin jashtë/ Oriola Marashi habit me veprimin e saj – AlpeGossip
Pasi e ëma i bëri komentin  në foton me gjoksin jashtë/ Oriola Marashi habit me veprimin e saj

Pasi e ëma i bëri komentin në foton me gjoksin jashtë/ Oriola Marashi habit me veprimin e saj

Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila merr vëmendje shumë të madhe sa herë që publikon foto e video seksi. Së fundmi, modelja ka publikuar një foto shumë provokuese ku shfaqet me gjoksin jashtë dhe në mes të qindra komenteve, ka rënë në sy ai i mamasë së Oriolës, Xhoi Jakaj.

“Yyy bukuroshe mamit, flokë arta ime ti. Dashuri”, ka shkruar mamaja Oriolës, në foton ku modelja shfaqet me njërin gjoks jashtë.

Nuk e dimë çfarë ndodhi, por komenti i mamasë së Oriolës është fshirë nga kjo foto dhe modelja ka ndryshuar përshkrimin e fotos, duke shkruar: “Tjetër klas”.