Eva Murati ndryshon komplet pamje/ Ja si duket moderatorja (FOTO) – AlpeGossip
Eva Murati ndryshon komplet pamje/ Ja si duket moderatorja (FOTO)

Eva Murati ndryshon komplet pamje/ Ja si duket moderatorja (FOTO)

Eva Murati u bë e njohur për publikun fillimisht me projektet e saj në modeling dhe film. Pas kësaj ajo vazhdoi karrierën në televizion duke ju besuar kryesisht disa programe televizive për të rinj. Së fundmi ajo është përqendruar në emisionet sportive dhe duket se aty ka gjetur veten.

Eva Murati duket mjaft e kuruar dhe në ‘look’-un e saj thuajse nuk ka asnjë ndryshim. Por së fundmi ajo ka publikuar një foto mjaft të veçantë, e cila tregon një anë tjetër të moderatores. Për realizimin e një seti fotografik, ajo ka mbajtur flokë të shkujdesur dhe rozë. Ky ndryshim duket se ju ka pëlqyer shumë fansave të saj të cilët e komplimentojnë për zgjedhjen.