Duket e bukur dhe e kuruar deri në detajin më të vogël, por ja si ngjan pa makeup këngëtarja shqiptare… (VIDEO) – AlpeGossip
Duket e bukur dhe e kuruar deri në detajin më të vogël, por ja si ngjan pa makeup këngëtarja shqiptare… (VIDEO)

Duket e bukur dhe e kuruar deri në detajin më të vogël, por ja si ngjan pa makeup këngëtarja shqiptare… (VIDEO)

U bë një kohë e gjatë që nuk e kemi parë me projekte të reja muzikore, por këngëtarja e njohur shqiptare, ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale sidomos në Instagram, ku shpesh herë poston video nga jeta e saj private.

Këngëtarja para pak minutash publikoi një video të vetes nën të cilën ka shkruar: “Thjesht, pa make-up”.

Edhe pse nuk e kemi mundësinë t’i shohim këngëtaret tona shpesh pa grim, Anjeza e ka ndarë me ndjekësit e saj, pamjen se si duket natyrale.

Si ju duket juve?

Thjeshtĕ😊 pa make up😋no iphone ,,,no filter ,,,no hiç 😛thjeshtę happy😀

A post shared by Anjeza Branka (@anjezabranka) on