E PYESIN ME KË DO TA NDËRRONTE NORËN/ Roberti habit me përgjigjen: Me… (VIDEO) – AlpeGossip
E PYESIN ME KË DO TA NDËRRONTE NORËN/ Roberti habit me përgjigjen: Me… (VIDEO)

E PYESIN ME KË DO TA NDËRRONTE NORËN/ Roberti habit me përgjigjen: Me… (VIDEO)

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë dyshja më e komentuar në media pas ndarjes së bujshme të cilën e bëri të ditur vetë Roberti javën e kaluar. Prej statusit të këngëtarit e deri më sot, dyshja janë në qendër të vëmendjes për çdo veprim të tyre.

Në një intervistë për “Prive”, të dhënë kohë më parë, Roberti pranoi se do ta ndërronte Norën me një personazh shumë të njohur të skenës.

Me cilën figurë publike do ta ndërronte ai Nora Istrefin ishte pyetja që iu bë këngëtarit dhe ai u përgjigj: “Me Sabri Fejzullahun”, duke treguar kështu se nuk ka femër të showbizit që do t’ia zinte vendin Norës.