“PA DERDHUR PIKË LOTI”/ Këto janë tetë trendet që duhet t’u themi lamtumirë në 2019-n (FOTO) – AlpeGossip
“PA DERDHUR PIKË LOTI”/ Këto janë tetë trendet që duhet t’u themi lamtumirë në 2019-n (FOTO)

“PA DERDHUR PIKË LOTI”/ Këto janë tetë trendet që duhet t’u themi lamtumirë në 2019-n (FOTO)

E pranojmë që 2018-ta solli disa trende të papritura!

Por duhet të mësojmë se disa prej tyre janë të përkohshme dhe nuk do të na duhen gjatë 2019-s.

Mund që të bëni një vend në dollap dhe të prisni vitin e rikthimit të tyre në modë, ose thjesht t’u thoni lamtumirë.

1.Pallto prej pelush arushi – pasi janë mbushur të gjithë.

2.Streçet e çiklistëve – nuk janë aspak komode.

 

3.Printet e leopardit – është kohë për të bërë pak pushime prej tij.

 

4.Kapela oversized – sepse na u mbush gjithë Instagarm-i.

 

5.Këpucët, çantat apo aksesorët plastikë – s’janë aspak estetikë për syrin.

 

6.Çanta prej druri – s’janë aspak praktike.

 

7.Çantat e vogla – nuk janë funksionale.

 

8.Atletet-çorape – thjesht sepse nuk ka ngelur asnjë pa blerë një palë të tilla.