“TI NJË DITË DO MARTOHESH ME MUA”/ Donaldi i bën një super dedikim Bora Zemanit – AlpeGossip
“TI NJË DITË DO MARTOHESH ME MUA”/ Donaldi i bën një super dedikim Bora Zemanit

“TI NJË DITË DO MARTOHESH ME MUA”/ Donaldi i bën një super dedikim Bora Zemanit

Mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas” Donaldi solli versionin e tij të këngës së Semit “Mos u kthe”, e cila është dedikim për historinë me Borën.

‘Ti një ditë do martohesh me mua’, Donaldi i bën

Donaldi kishte shkruar një tekst ku shprehej e gjithë dashuria e tij për moderatoren, madje përmendej dhe martesa.

‘Ti një ditë do martohesh me mua’, Donaldi i bën

Donaldi: Unë kam shkruar versionin tim: Nxirri krejt në tavolinë, krejt të mirat që m’i din, kurrgjo mrena mos të rrij. Emrin tim thuje sot, jepi ti bërtite fort, e di që më do më së shumti në botë. A e di si është me u zgju dhe me u gëzu që je këtu. E mos u nxeh, mos u mërzit për dy komente të këqija. Mos u nxeh se jam tu u munu me të sjell gjithë kujtimet. Para syve t’botës pashë, më të bukur nuk e di a ka, si mund të jesh me kaq fat. Emrin tënd do ta përmend do ta bëj tatoo aty ku më dhemb. A e di si është me u zgju dhe me u gëzu se je këtu. Ti një ditë ke me u martu me mua dhe në dasmë do këndojmë këtë këngën: A si qenka dashuria, se jemi dy nga labëria, do ketë lezet dhe pleqëria.