DO TË NA FALENDERONI/ Ja si ta kombinoni fustanin me atlete në këtë sezon (FOTO) – AlpeGossip
DO TË NA FALENDERONI/ Ja si ta kombinoni fustanin me atlete në këtë sezon (FOTO)

DO TË NA FALENDERONI/ Ja si ta kombinoni fustanin me atlete në këtë sezon (FOTO)

Një nga kombinimet më të bukura dhe me stil për vjeshtën është fustani apo pantallonat me  atlete. Dhe tani që shtatori ka ardhur, është koha të mendoni përsëri sesi të kombinoni veshjet tuaja dhe atlete.

Për sa i përket atleteve, “dad sneakers” janë ndër tendencat për momentin, ndërsa veshjet romantike të viteve ’90 vazhdojnë të dominojnë stilin e rrugës  edhe në vjeshtë.

Shihni  më poshtë disa nga kombinimet dhe mbani shënime.