“ORE SHQIPE…”/ U “masakrua” për performancën në Eurovision. Reagon Ronela Hajati – AlpeGossip
“ORE SHQIPE…”/ U “masakrua” për performancën në Eurovision. Reagon Ronela Hajati

“ORE SHQIPE…”/ U “masakrua” për performancën në Eurovision. Reagon Ronela Hajati

Ronela Hajati mori shumë reagime sa pozitive dhe negative me performancën e saj. Jo vetëm ndjekës por dhe personazhe të shumtë nuk kursyen kritikat për performancën e përfaqësueses së Shqipërisë në Eurovision 2022, e cila nuk kaloi dot në finale.

Ndërsa rrjeti “gëlon”, këngëtarja ka vendosur t’ju përgjigjet të gjitha kritikave dhe komenteve negative me një status ironik në rrjetet sociale.

“Ore Shqipe, po na këndoni ndonjë këngë tjetër të Eurovision apo vetëm timen keni qejf? Sa të mirë që jeni. Në fakt mua më shumë më pëlqeu si u duka. Si shpirt! #shqipëriaderinëvdekje #askushnuktëdosashqipet”, shkruan ajo.

U “masakrua" për performancën në Eurovision/ Reagon Ronela Hajati: Ore Shqipe...